Ottelut 2021

KAIKKI OTTELUT 2021:

Ti 01.06. Atlantis FC – PEPO, klo 19:00, Helsinki

Pe 04.06. PEPO – KuFu-98, klo 18:30

Su 13.06. PKKU – PEPO, klo 17:00, Kerava

Su 20.06. PEPO – MYPA, klo 16:00

Ke 23.06. PEPO – FC Kiffen, klo 19:00

Ke 30.06. PEPO – Lahden Reipas, klo 18:30

La 17.07. PEPO – KäPa, klo 17:00

Su 25.07. FC Kiffen – PEPO, klo 18:30, Helsinki

Pe 30.07. PEPO – PeKa, klo 18:30

Pe 06.08. JäPS – PEPO, klo 18:30, Järvenpää

Ke 11.08. PEPO – JäPS, klo 18:30

Su 15.08. PEPO – Atlantis FC, klo 18:30

La 21.08. KuFu-98 – PEPO, klo 17:00, Kuopio

Su 29.08. PEPO – PKKU, klo 17:00

La 04.09. Lahden Reipas – PEPO, klo 16:00, Lahti

Ke 08.09. MiPK – PEPO, klo 18:30, Mikkeli

La 11.09. MYPA – PEPO, klo 17:00 Myllykoski

Ke 15.09. PeKa – PEPO, klo 18:30 Kotka

Su 19.09. PEPO – NJS, klo 18:30

Su 26.09. KäPa – PEPO, klo 15:00, Helsinki

La 2.10. NJS – PEPO, klo 17:00, Nurmijärvi

La 23.10. PEPO – MiPK, klo 15:00

 

KOTIOTTELUT KIMPISESSÄ 2021

Pe 04.06. PEPO – KuFu-98, klo 18:30

Su 20.06. PEPO – MYPA, klo 16:00

Ke 23.06. PEPO – FC Kiffen, klo 19:00

Ke 30.06. PEPO – Lahden Reipas, klo 18:30

La 17.07. PEPO – KäPa, klo 17:00

Pe 30.07. PEPO – PeKa, klo 18:30

Ke 11.08. PEPO – JäPS, klo 18:30

Su 15.08. PEPO – Atlantis FC, klo 18:30

Su 29.08. PEPO – PKKU, klo 17:00

Su 19.09. PEPO – NJS klo 18:30

La 23.10. PEPO – MiPK, 14:00

Ajankohta
Paikka
Ottelu
Tulos
01.06. klo 19:00
Helsinki
Atlantis - PEPO
1-1
04.06. klo 18:30
Kimpinen
PEPO - KuFu
3-2
13.06. klo 17:00
Kerava
PK Keski-Uusimaa - PEPO
0-2
20.06. klo 16:00
Kimpinen
PEPO - MyPa
2-0
23.06. klo 19:00
Kimpinen
PEPO - FC Kiffen
0-1
30.06. klo 18:30
Kimpinen
PEPO - Lahden Reipas
1-1
17.07. klo 17:00
Kimpinen
PEPO - KäPa
2-1
25.07. klo 18:30
Helsinki
FC Kiffen - PEPO
2-2
30.07. klo 18:30
Kimpinen
PEPO - PeKa
5-0
06.08. klo 18:30
Järvenpää
JäPS - PEPO
1-0
11.08. klo 18:30
Kimpinen
PEPO - JäPS
2-1
15.08. klo 18:30
Kimpinen
PEPO - Atlantis
4-1
21.08. klo 17:00
Kuopio
KuFu - PEPO
1-2
29.08. klo 17:00
Kimpinen
PEPO - PK Keski-Uusimaa
2-0
04.09. klo 15:00
Lahti
Lahden Reipas - PEPO
0-1
08.09. klo 18:30
Mikkeli
MiPK - PEPO
0-11
11.09. klo 17:00
Myllykoski
MyPa - PEPO
3-2
15.09. klo 18:30
Kotka
PeKa - PEPO
0-1
19.09. klo 18:30
Kimpinen
PEPO - NJS
2-0
26.09. klo 15:00
Helsinki
KäPa - PEPO
3-1
02.10. klo 17:00
Nurmijärvi
NJS - PEPO
1-2
23.10. klo 14:00
Sammonlahti
PEPO - MiPK

Yhteistyökumppanit